Vieringen

Op dit moment zijn nog steeds de maatregelen van kracht die aangeven dat we maximaal met 30 personen samen mogen vieren. Nadat we in eerste instantie onze vieringen hebben uitgezonden via de website van de parochie gaan we vanaf het weekend 28-29 november weer samen vieren in de Mariakerk. Om toch zoveel mogelijk mensen de gelegenheid te geven om aanwezig te zijn hebben we besloten dat er wekelijks drie vieringen zullen zijn in de Mariakerk. Te weten:

Woensdag 09.30 uur
Zaterdag 17.30 uur
Zondag 10.30 uur Conventsviering met muzikale begeleiding
U kunt zich op donderdag of vrijdag voorafgaande aan het weekend aanmelden voor een viering via het parochiesecretariaat (vanaf donderdag 26 november)

Tel. 013-4550663 (donderdag en vrijdag, tussen 09.00 – 12.00 uur)
Email: info@norbertijnenparochiehq.nl
Alle officiële Coronamaatregelen zijn van toepassing tijdens onze vieringen 

Sluit Menu